15. marca 2017
Čítaní: 200
KN 11/2017 | Oznamy
Oznamy 11/2017

Letný pobyt pre rozvedených s deťmi
Misionári saletíni pozývajú na letný pobyt pre rozvedených s deťmi. Tento rok sa uskutoční 31. júla až 5. augusta v Pribyline v Račkovej doline. Prihlasovať sa možno cez formulár, ktorý nájdete na stránke: letnypobytprerozvedenych.webnode.sk.
Matej Trizuliak MS

 

Kurz o vnútornom uzdravení
Koinonia Ján Krstiteľ pozýva na kurz Vnútorné uzdravenie, ktorý bude 24. až 26. marca vo Vyšnom Klátove. Budeme sa venovať tomu, ako byť požehnaný a šťastný, ako prijať seba samého, efektívne komunikovať, žiť život ako skutok lásky, mať vďačné srdce a vedieť sa radovať s priateľmi. Naším cieľom je nielen venovať sa zraneniam a modliť sa za uzdravenie, ale zraneniam i predchádzať. Viac informácií nájdete na internetovej stránke www. koinonia.sk.
Milan Bednarik

 

Duchovná obnova zranené EMÓCIE
Linka Valentín a občianske združenie Rieky pozývajú na trojdňovú duchovnú obnovu s témou Zranené emócie. Toto stretnutie je určené ľuďom zraneným v oblasti vzťahov, citov a sexuality; či tým, ktorí prežívajú homosexuálne cítenie. Ak si sám a túžiš po prijatí, spoločenstve, láske a dobrých medziľudských vzťahoch, ak hľadáš naplnenie života na ceste smerom k Bohu, príď medzi nás. Duchovná obnova sa uskutoční 27. až 30. apríla v okolí Liptovského Mikuláša. Bližšie informácie na adrese: Linka Valentín, Gréckokatolícka cirkev, P. O. Box B – 43, 040 01 Košice 1 alebo na e-maile: valentinskespolocenstvo@centrum.sk.
Peter Kovalčík

 

Pôstna obnova
pre dievčatá
Kongregácia sestier Matky Božieho milosrdenstva srdečne pozýva všetky dievčatá a ženy mladšie ako 35 rokov, ktoré hľadajú svoje životné povolanie, na pôstnu duchovnú obnovu na tému Archa zmluvy. Uskutoční sa 7. až 9. apríla v kláštore bosých karmelitánov v Lorinčíku pri Košiciach. Duchovnú obnovu povedie kňaz Ján Kocurko a sestra M. Faustia Szabóová KMBM. Začiatok stretnutia bude v piatok o 15.00 hod., du­chovnú obnovu zakončíme v nedeľu obedom. Prihlasovať na exercície sa môžete na e-mailovej adrese kosice@ milosrdenstvo.sk alebo na telefónnom čísle 0911/188875.
Clareta Fečová KMBM

Páčilo sa :
0